Polskie obozy koncentracyjne ?

„Dziś Auschwitz jest tragicznym przykładem rasistowskiego barbarzyństwa, jakim był narodowy socjalizm, jak również zaplanowanego z zimną krwią mordu milionów istnień ludzkich: głównie Żydów, lecz również Romów, homoseksualistów, inwalidów i jeńców wojennych. Ludzie, głównie Niemcy, krok po kroku przemienili to miejsce w rzeźnię.”

 

‚Głównie Żydów”, na drugim miejscu wymienia ten śmieć Cyganów, potem pedałów. Ani słowa o Polakach. I kto to  powiedział na  Międzynarodowym Forum Holokaustu ?

Niemiecki kanclerz ? Nie!! Hitlerowski kanclerz, mimo że piastował swoją funkcję w latach 1998-2005.

Wybielenie Niemców i wskazanie winnych jako Polaków to szpila Żydów, którzy po przyjęciu odszkodowań od Niemców w wysokości 60 miliardów $ postanowili zmienić historię.

Ale nie o tym chcę napisać.

Sporo osób nie wie, że po „wyzwoleniu” „wyzwolone” obozy koncentracyjne działały nadal. Osadzonymi w nich pozostali po części Polacy i Niemcy. Są zeznania świadków, że tam ludzi gazowano i palono( np. w więzieniu na Rakowieckiej).

Zatem mam pytanie…. jaką nazwą obdarzymy te obozy? Rosyjskie, radzieckie a może żydowskie ?… bo szefami w NKWD byli niestety Żydzi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *