UBecja dokonuje zamachu stanu

UBeckie bydło zapowiedziało manifestacje w Wigilię i w Święta.

100 % kierownictwa w UB było narodowości żydowskiej, z jednym wyjątkiem – Jóźwiakiem. Ponad 50 % rakarzy i sadystów z UB także było narodowości izraelskiej. Mimo że nasza religia wywodzi się z religii judaistycznej , Żydzi bardzo nie lubią naszej wiary.

Normalny chrześcijan czci te 3 dni święte, a bandyci w ten czas zakłócają, jątrzą, prowokują. UBecka swołocz krzyczy – demokracja, wolność, konstytucja…. Stalin też tak krzyczał …a i Hitler.

Pierdolone UBeki : wcześniej czy później sprowokujecie służby porządkowe i nas – Polaków – do zablokowania bandyckich burd i uniemożliwienia powrotu UBeckich rządów i metod.

Musimy zrozumieć, że już nie chodzi o bezkarną kradzież, o mniejsze emeryturki o nieróbstwo i zarabianie z tego tytułu milionów… chodzi wam UBeki o zdarzenie z zeszłego tygodnia – aresztowanie złodziei sądowych. Zobaczyliśta że można aresztować nietykalnych, a skoro nietykalni idą pierdzieć w pasiaki, zatem czas każdego z was powoli nadchodzi. Swołocz UBecka w ostatnim akcie rozpaczy ruszyła stadnie aby obalić rząd. Nawet nic nie znaczący UBek Stonoga nawołuje do puczu….oznacza to że służby UBeckie wzruszyły swoje siły od A do Z Krzyczą alimenciarze, drą mordy Lisy, Szechtery, Brąki…nic to …wcześniej czy później krew się POleje, a wasza obecna Moskwa czyli Bruksela może prawdziwym Polakom skoczyć na pukiel i pocałować ich w dupe….

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *