Za mało zamachów

Brytole – świnie, które niczym nie różnią się od świń hitlerowskich doznały zamaszku. Zamaszek, gdyż w obecnych czasach prawdziwe wrażenie budzi rozchlapanie kilkuset ludzi ale tylko w Europie, bo okrutna śmierć w wyniku eksplozji w Afryce czy w Azji na przeciętnym jewropejczyku wrażenia nie tworzy.

Cieszę się gdy coś się dzieje w nazistowsko – komunistycznych krajach typu Anglia, Francja czy Niemcy.  Obecnie Polska jest ich kolonią ekonomiczną, ale tak dziś prowadzi się wojny. Hitler zrozumiał to dopiero w ostatnich dniach kwietnia 1945 roku a jego Niemcy, które przegrały wojnę i wymordowały nam razem z CCCP, UPA i żydowską partyzantką około 6 milionów obywateli polskich, w tym 90 % inteligencji, są dzisiaj potentatem w światowej gospodarce.

Każdy zamach u naszych kolonizatorów to balsam na moje serce. Czy szkoda mi postronnych ludzi ? A czy tym postronnym Brytolom, Francuzom czy Niemcom szkoda Polaków, którzy zostali wepchnięci w przepaść ekonomiczną a większośc z nich to dziady, biedaki i kaleki ? Nie ! Za to potrafią zabić Polaka w ramach aury rasistowskiej…. a ciapatym arabusom podają rękę.

A czy ci postronni Brytole wiedzą co zrobił ich wódz w Jałcie ? Oddał nas pod panowanie Stalina… gułagi, kazamaty, kacety, tortury, morderstwa… smród czuć do dziś, jak otworzą szpary oralne typy typu Miller, Kuczyński, Petru czy Kijowski.

Zatem …życzę tym bandytom zamachów codziennych moc…

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *