Śmierć polityka

Na świecie żyje wielu złodziei, bandytów i wszelakiej maści zbirów. Najgorszym sortem wśród nich to politycy. Oczywiście standardowo zawsze znajdzie się wyjątek czyli uczciwy polityk aczkolwiek sama przynależność w Polsce do jakiejkolwiek obecnie istniejącej partii już z zasady jest aktem bandytyzmu. PIS, PO czy inna swołocz to wciąż układ Jaruzelskiego.

Tylko debil może mówić o kimś bardzo złym że jest dobry. Tylko debil może mówić o przypruszonych bandytach, mordercach i gwałcicielach że są poszkodowanymi imigrantami. Tylko debil może mówić o pedałach że są gotowi do stworzenia rodziny i wychowywania dzieci. Setki innych debilizmów codziennie jest wypowiadanych przez bandytów polityków.

90 % a może więcej czasu w mediach poświęca się politykom, którzy nic nie tworzą i nic dobrego nie robią dla społeczeństwa. Za to non -stop ograniczają nasze prawa jak również doprowadzają do wojen, w których wykrwawia się kwiat młodzieży a sami jak zwykle byczą się poza terenami walk.

Wielu polityków na starcie swojej kariery to biedne żuczki w podcerowanych sweterkach. U szczytu sławy nawet nie potrafią określić w zeznaniu ile posiadają mieszkań lub innych aktywów. Reasumując : praktycznie każdy polityk to złodziej aczkolwiek zdarzają się typy typowo bandyckie tak jak to było z bandytą, który wziął pod skrzydełka morderców z Pro Civili.

Gawiedź zapala lampki, oddaje krew, płacze, wspomina… a tylu naszych prawdziwych bohaterów nie ma lampki, wspomnień czy oddanych honorów.

Oddałbym szybciej krew rannemu dzikowi jak któremukolwiek z tych złodziei, oszustów czy bandytów…


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *